Zrub Martinky - Martinské hole ubytovanie - Martinky ubytovanie - Winter Park Martinky

Odhlásiť sa
Prejsť na obsah
Chceli by ste tráviť pokojnú dovolenku alebo luxusný pobyt v zrube? Našli ste správne náš ZRUB MARTINKY. ZRUB MARTINKY nie je len bod na mape. Je to to najmagickejšie miesto na Martinských Holiach, kde môžete stráviť Vašu zimnú či letnú dovolenku. Nakoľko sa nachádza priamo uprostred hôr (v nadmorskej výške 1225 m, len 100 m od lyžiarskeho vleku), je vyhľadávaným ubytovaním všetkých milovníkov zimných i letných športov, turistiky a horskej cyklistiky.

Celoročne môžete prísť a využívať naše luxusné ubytovanie v ZRUBE MARTINKY. Kapacita ubytovania je 2 až 12 dospelých osôb s maximálne štyrmi prístelkami. V prízemí sa nachádza dominantná krbovo-kachľová pec, ktorá je súčasťou obývacej miestnosti. V zimných mesiacoch Vás zahreje a počas leta zas dotvorí romantickú atmosféru. Súčasťou obývacej miestnosti aj televízor, spoločenské hry a gaučové posedenie. Pripraviť si naozaj chutné jedlá môžete v kompletne vybavenej kuchyni. Kuchyňa obsahuje indukčnú varnú dosku, elektrickú rúru, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, hriankovač, umývačku riadu a jedálenské posedenie.

Spánok sme zabezpečili v jednej zo štyroch spální - izbe pre vodcov svorky, izbe pre večné deti, izbe pre sedmospáčov a izbe pre nočné sovy. Každá táto spálňa je vybavená manželskou posteľou a samostatným lôžkom s výsuvným lôžkom. V rámci nášho ubytovania sú dve kúpeľne so sprchovacími kútmi, umývadlami, fénmi a toaletami. Taktiež je aj jedna samostatná toaleta. Samozrejmou súčasťou počas pobytu u nás je možnosť bezplatne sa pripojiť k našej internetovej WiFi sieti.

Perfektný relax - to si môžete povedať po saunovaní sa alebo oddychovaní vo vírivke. Exteriér je vhodný na varenie gulášu v kotlíku. Sme baby friendly - rodinky s deťmi u nás ocenia detský kútik s hračkami, detskú postieľku (na žiadosť) aj detskú vysokú stoličku. V objekte máme vyhradený priestor na odloženie bicyklov a lyží. Parkovanie vozidiel je zabezpečené priamo pri ubytovaní - prístup k objektu vedie po sťaženej ceste.


Už teraz sa tešíme na to, ako si užijete skvelý pobyt u nás. ZRUB MARTINKY je ideálnou cieľovou destináciou pre rodiny s deťmi aj pre tých najnáročnejších klientov, pretože ponúka maximálny komfort a súkromie za primeranú cenu. Je len na Vás, či plánujete rodinnú dovolenku, teambuilding s kolegami, wellness pobyt s priateľmi alebo chcete prežiť sviatky v romanticky zasneženej krajine.

Aj vy by ste chceli vedieť čo robiť okrem wellnessovania sa či trávenia času s najbližšími u nás? Odporúčame Vám cyklistiku či turistiku na Minčol. Počas horúcich dní je dobré ochladiť sa na kúpalisku v Martine aj vo Vrútkach. Aktívnejší môže ísť na Ferrata HZS - Martinské hole. Už ste navštívili Múzeum slovenskej dediny - Jahodnícke háje? Ak nie, tak zbaľte svoje veci a zavítajte k nám. Cestou môžete obdivovať niektorú z iných expozícií múzeí alebo divadlo v Martine.                 
Návrat na obsah