Winter park Martinske hole - Martinské hole ubytovanie - Martinky ubytovanie - Winter Park Martinky

Odhlásiť sa
Prejsť na obsahInfolinka Winter Park Martinky
+421/43/ 430 6000

O stredisku


Lyžiarske stredisko na Martinských holiach sa nachádza na vrcholkoch Malej Fatry od dávna nazývané ako Martinské hole. Na východ od nich sa roprestiera mesto Martin. Martinské hole sa nachádzajú vo výške 1 150 - 1456 m n. m. Sú známe výbornými lyžiarskými podmienkami, prekrásnym výhľadom na okolie.

Stredisko na Martinských holiach je stredisko je známe bohatou nádielkou prírodného snehu. Do roku 2008 lyžiarske stredisko nemalo umelé zasnežovanie. Pre zabezpečenie veľmi dobrých lyžiarských podmienok v horších sezónach stredisko vybudovalo aj umelé zasnežovanie.
Na Martinské hole sa pripravuje vybudovanie 8 miestnej kabínkovej lanovky. Tak ako v minulosti   bude pristup k nej zabezpečený autobusovou dopravou.

Nájdete tu upravné svahy s rôznym supňom náročnosti. Martinské hole majú ideálne podmienky na rôzne možnosti aktívneho relaxu ako sú zjazdové lyžovanie, bežecké lyžovanie a turistika. Mapu strediska nájdete tu.

Ideálnym riešením ako stráviť svoje vóľne chvíle v lone prírody je ubytovať sa priamo na Martinských holiach. Možnosti ubytovanie v tejto čarokrasnej likalite nájdete v sekci  ubytovanie.
Veríme, že budete spokojný so službami a strávite príjemné chvíle voľna na Martinských holiach umocnené krásou zasneženej krajiny. Prajeme príjemný pobyt.                


Poskytovatelia ubytovania na Martinských holiach.Návrat na obsah