Turiec - Kremnicko - Martinské hole ubytovanie - Martinky ubytovanie - Winter Park Martinky

Odhlásiť sa
Prejsť na obsahVyužiť potenciál pri spojení dvoch netradičných regiónov, Turca a Kremnicka pre rozvoj cestovného ruchu je hlavným cieľom Oblastnej organizácie cestovného ruchu Turiec-Kremnicko. Pre zvýšenie návštevnosti tohto územia sa organizácia rozhodla s podporou Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja vytvoriť dva nové ale osvedčené marketingové nástroje.  Ide o zavedenie regionálnej zľavovej karty REGION CARD Turiec-Kremnicko a zavedenie mobilnej aplikácie. Region Card je vlastne plastová karta s čiarovým kódom, ktorý vám už od novembra umožní čerpať zľavy v najväčších atraktivitách, výletných miestach, kultúrnych pamiatkach, ubytovacích zariadeniach a ostatných partnerských zariadeniach cestovného ruchu v regióne Turiec - Kremnicko.  Užite si aquapark, ubytujte sa na horách, vyskúšajte lyžiarske strediská, navštívte múzeá, spoznajte krásy prírody, vychutnajte jedlo alebo si kúpte niečo na seba. S Region Card v atraktívnych zľavách až do 50%. Zoznam zariadení.
Už dnes máme viac ako 70 rôznych zliav z kategórii  lyžiarske strediská, ubytovanie, strava, wellness, aqua-relax, fitness, regionálne produkty, kultúra, zdravá  výživy a pod.
Druhým nástrojom je mobilná aplikácia pre mobilné telefóny, ktorá umožní aktuálny prehľad o cyklotrasách, turistických trasách, miestnych atrakciách, ubytovateľoch, lyžiarskych strediskách a pod. Aj zavedením týchto marketingových nástrojov chceme pomôcť k zvyšovaniu návštevnosti regiónu. Kým v roku 2014 evidujeme podľa štatistiky 261 287 prenocovaní, v roku 2015 chceme dosiahnuť hranicu  270 000 prenocovaní v regióne Turiec-Kremnicko. 

Oblastná organizácia cestovného ruchu Turiec-Kremnicko

Návrat na obsah